| BucurDavid a întrebat:

Am un HP dc7600 CMT procesor pentium d 945, 4gb ram, placa video amd radeon hd 6570 3.4GB
Windows 7 x64

Ce as mai putea upgrada la el? Il folosesc des pentru jocuri.

1 răspuns:
| AlexDarius3 a răspuns:

Pentru un PC. Procesorul macar un I5 2400, Memoria Ram trebuie sa fie macar 8 GB, placa video trebuie clar upgradata la cel putin un 980 ti, dar merge si mai sus fara varianta ti. MARE ATENTIE la sursa si placa de baza trebuie sa ai macar 450w la sursa si placa de baza trebuie sa fie una buna.