| monica7666 a întrebat:

Am un HTC desire 728 si imi cere sa actualizez sistemul. Eu nu vreau sa il actualizez dar nu am aceasta optiune. Daca il actualizez va merge mau greu? Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai optiunea in Setari. Daca nu ai facut-o niciodata e bine sa o faci. Nu va merge greu si nu pierzi nimic din telefon.

Răspuns Apreciat de Editori
| anonimg a răspuns:

Actualizeaza-l. Il va face sa mearga si mai bine. Tocmai de aceea exista actualizari. Acestea sunt testate de producatori. Exista si posibilitatea sa revii la vechiul sistem dupa actualizare, daca acesta nu iti place; se numeste "downgrade".

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

P.S. In Setari la Despre telefon.