| scorpyo72ni a întrebat:

Am un HTC touch diamond 1 si vreau sa-mi pun android dar nu stiu cum sad cine ma poate ajuta? big grin

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sfatul meu e sa il vinzi si sa iei ceva nou. Deoarece chiar daca o sa ii pui android, o sa mearga... oribil e mult spus. Si cred ca intelegi ce vreau sa zic.

| scorpyo72ni explică (pentru sltlp):

As vrea sa-l vand dar m-am uitat pe net si pretul potrivit pentru un telefon ca asta uzat e intre 250-300 de lei si un telefon bun care sa te tina si cu o versiune de android cat mai performanta ( acuma nu bat campii ca vreau 4.2 Jelly Bean sau ceva de genu ) te costa peste 400 lei confused

| sltlp a răspuns (pentru scorpyo72ni):

Pe ala nu iei nici 200. Cu noroc sa iei 100-150 pentru ca nimeni nu vrea telefon cu windows phone. Pe mine nu ma costa nimic. Si mai pune si tu niste bani... niste bani mai multi pe langa sa iei un android calumea.