| Mădălina_Elena_1999 a întrebat:

Am un Huawei y6 si nu stiu cum am bagat o aplicatie la categoria aplicatii ascunse si acum nu o mai gasesc. are cineva idee ce butoane trebuie sa apas sau unde se afla categoria asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in meniu ai 3 "puncte" intr-un colt, scrie clar, afisare aplicatii ascunse/scindate, acolo trebuie musai sa se gaseasca.

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Apesi pe ecran ca si cum ai mari o poza. Funda?

| Moon1997 a răspuns:

Incearca cand esti in folderul cu aplicatii sa cauti la optiuni daca nu cumva ai arata fisiere ascunse sau ceva de genul...in caz ca nu gasesti recomand dezinstalarea aplicatiei si reinstalarea iar happy