| Si_Atat_Gabriel_1993 a întrebat:

Am un ihunt one love care nu mai incarca bine,adică il las toata seara la incarcat si dimineata il am la 65, sau 80 dar aia in zile bune...si nu e cabul,incarcatorul sau mufa telefonului, plz ajutor

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Stai, repeta... ai spus cumva ca ai "o chinezarie care s-a stricat"?
Oh, din pacate ai cazut in capcana telefonului de 5 lei.
Ia-ti un Samsung, Huawei, LG, Nokia, HTC, sau mai nou Xiaomi.
Totusi, nu inteleg de ce ai ales o jucarie si nu un smartphone real.
Asta e, imi pare rau pentru tine, ti-ai mai si pierdut timpul cu jucaria.