| al3 a întrebat:

Cand telefonul era la incarcat am agatat din greseala cablu si a iesit mufa din telefon, cateva zile a mers incarcatorul doar daca nu il atingeam in timpul in care era la incarcat, dar acum nu se mai incarca deloc telefonul nici la USB. E o defectiune grava din telefon sau se poate repara nu foarte costisitor? Multumesc

1 răspuns:
| criştiyan a răspuns:

Poti sa incerci cu alta baterie, daca nu se incarca nici asa, inseamna ca e cam grav si nu prea am auzit sa se repare mufa aia de la telefon... deci cred ca e destul de scump sad