| 123Catalin123 a întrebat:

Am un iPad 3 wifi si in ultimul timp am o problema cu sistemul de localizare. Uneori merge alteori nu.De ex Siri imi zice ca nu știe unde sunt si ca trebuie sa activez sistemul de localizare dar IL AM ACTIVAT...ce sa fac?

1 răspuns:
| DinuMariuspc a răspuns:

Poate este de la soft sau antena GPS sincer nu stiu du-te la UN magazin Istyle acole se pot repara cumpara doar produse apple.Am si eu un iPAD 4 care, aceata finctie functioneaza perfect pe ios7 si pe iPad Air la fel