| AnaAmalia31 a întrebat:

Am un Iphone3 gs si am nevoie de ajutorul vostru pentru a descarca aplicatii. Mi-am descarcat ITunes, am facut si cont. Cand conectez prin USB Iphone-ul la calculator mi se deschde ITunes. Imi apare o imagine a meniului telefonului. Acolo pot sa trag aplicatiile descarcate. Le pun pe ecran si cand dau sa se sincronizeze mi le scoate. Care este problema? FUNDA pentru raspunsul folositor

2 răspunsuri:
| JulianD a răspuns:

Foloseste app store de la Apple. Ai o aplicatie pe telefon. Trebuie sa ai cont pe appstore. Gaseste aplicatii gratuite acolo.

| Casamoarabaietili a răspuns:

Un singur lucru stiu. nu ai cum sa pui jocuri de pe calculator pe iphone. trebuie sa intri in app store si sa iti alegi de acolo jocurilewinking Bafta. sper ca te-am ajutat big grin Fundita?big grin