| RaVuL a întrebat:

Am un Lapotop Lenovo 0769 si ieri a fost totul cum trebuie ca lumea am iesit de pe mess si l-am inchis iar astazi nu asm mai putut sa-l pornesc bateria era full si cablu de alimentare era in priza si apasam pe buton si tot nu pornea.
Ce s. o fi intamplat?
Fundaa

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Nuştiu ce să zic... dacă zici că nu porneşte e de la baterie... încercă să îl laşi vreo 2-3 ore fără cablu de alimentare, după incercă sa îl porneşti, dacă nu merge, e bine dacă ai garanţie, dacă nu cheamă pe cineva să se uite dar îţi zic dupa descrierea ta s-a ars ceva la baterie că l-ai lăsat prea mult la încarcăt.

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Incearca sa nu mai scrii cu ca-uri si poate va merge.

| Cătălinaa12 a răspuns:

Poate s-a dus windows-ul. E nou laptopul?

| XxHAOSxX a răspuns:

Mie mi s-a intamplat la fel la PC ...cateodata nu pornea si trebuia sa-i dau restart pana nu a mai pornit deloclaughing Se arsese placa de baza.