| DanielBoboc a întrebat:

Am o problema la Calculator.Am un microfon care merge pe mess, skype dar cand intru pe JB(JailBreak) la counter-strike nu merge (adica nu ma aud alti)Am intrat in (cu microfonu pus)control >panel-Sounds and audio >>devices-Voice- volume(la cel de jos) si tot nu apare mirofon ca am microfon cu toate ca ie conectat.Va rog ajutati-ma. fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Radu1299 a răspuns:

Apropo....stii trebuie un admin sa-ti dea Voce. Spune-i adminului ca ai microfon si sa-ti dea voce. Funda?