| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop ASUS K50IJ cu ecran HD/AMOLED. De o saptamana pe ecran a aparut o dunga mov care nu dispare. Este o problema a ecranului pentru ca pe montior extern nu apare. A mai avut cineva asa ceva? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| bogdanel7 a răspuns:

Ai pixeli morti, nu ai ce face decat sa il duci la service, daca mai ai garantie, du-l pana nu expira. Am avut eu la un HP mini, acum un an, dar nu aveam garantie la el, si a trebuit sa inlocuiesc tot display-ul, care a costat 120 E. Deci, du-l la service, alta varianta nu ai.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat