| alexutzu200 a întrebat:

Am un laptop asus kj50i si stiti ca la touchpad daca pui doua degete si le apropi se mareste imaginea ehh la mine nu merge si nu e sa zici ca nu are ca m-am uitat in manualu de instructiuni si scrie ca are

Răspuns Câştigător
| lerys a răspuns:

Cel mai probabil ai nevoie programelul pentru touchpad, mergi pe site-ul celor de la Asus si cauta programelul sau daca ai cd-ul de instalare de la laptop 100% trebuie sa contina programelul, dupa instalarea lui poti sa iti setezi multiple actiuni pentru touchpad.

| alexutzu200 explică (pentru lerys):

Mersi mult sper sa mearga cand am instalat drivere-le mi-au ramas cateva care credeam ca nu sunt folosituare cum iti dau funda?/

| lerys a răspuns (pentru alexutzu200):

Cum imi dai funa? habar nu am... nu e nevoie, incerc sa ajut lumea, nu imi pasa de funde...