| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce are Youtube-ul ca aunci cand vreau sa maresc imaginea imi apare tot negru, iar cand este mica, merge, stiti cumva ce are oi fi apasat eu din neatenteie pe cevathinking

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

Hai ca mai iti zic una poate merge...dai click dreapta pe videoclip si dai la setting sau setari.depinde in ce limba e, si trebuie sa-ti apara : enable hardware acceleration. daca nu e bifat, bifeaza-l si dai close, sau daca e bifat, debifeaza-l. incearca si zi-mi daca merge.
Daca nu scoate ultima versiune de flash si vezi daca merge : http://get.adobe.com/flashplayer/

| Yukidaruma a răspuns (pentru usy313):

Gata am reusit, era treaba cu casuta, ca trebuia so debifez laughing, iti multumesc mult de tot :*:*:*

6 răspunsuri:
| funxoxo a răspuns:

Si mie mi se intampla des si de obicei o fac iar mica si o maresc din nou si merge. Daca nu incearca sa dai putin inainte

| usy313 a răspuns:

Se pune rezolutia prea mare probabil, uitate sa fie 360 sau 480 ca poate nu iti merge 720p. Normal pe youtube cand maresti imaginea se mareste si rezolutia videoclipului.

| Yukidaruma a răspuns (pentru usy313):

Este la 360, si le-am incercat si pe celalalte si tot nu merge sad

| usy313 a răspuns:

Ai incercat sa ii dai "sa se faca mare" si apoi sa ii dai pause si play la video? s-ar putea sa mearga...

| Yukidaruma a răspuns (pentru usy313):

Am incercat nu merge, oricum multumesc pentru ajutor :*