| StephanSaiyan a întrebat:

Am un laptop ASUS X55A cu 2 GB RAM, Intel HD Graphics cu 773 MB, un procesor Intel Celeron de 1, 8 GHz cu doua nuclee. (asta în mare, are toate piesele laughing)) ). As dori sa il vând pentru a face rost de banii pentru un desktop PC. Care ar fi prețul cu care l-aș putea vinde. I-aș putea reinstala windows-ul ( 7 ), pe el am dat 1375 lei.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

In jur de 500-600 lei.

| Sk8terBoy a răspuns:

Pana in 600 de lei. Acum, cu 900-1000 se cumpara unul nou nout.