| CMarian a întrebat:

As dori sa imi cumpar un Laptop Asus X55A-SX174D cu procesor Intel® Pentium® 2020M 2. 40GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, Free DOS, Black ce spuneti?

Funda!

Răspuns Câştigător
| mobileinmobil a răspuns:

Eu zic ca iti va merge foarte bine pe jocuri sau altele! Funda?

6 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Placa video e de krahat

| CMarian explică (pentru Klaudiu214):

Dc?

| Klaudiu214 a răspuns (pentru CMarian):

Pentru ca placa video nu e dedicata e o placa video VGA integrata nu poti juca jocuri cu placa asta video doar unele jocuri le poti juca la astea 2013 sa nu te astepti.

| CMarian explică (pentru Klaudiu214):

Da o fifa 12 sau gta 5 merg?

| Klaudiu214 a răspuns (pentru CMarian):

Nu. slabe sanse..si chiar daca tiar merge va merge in reluare..si grand theft auto v inca nu a aparut.dar cu siguranta nu iti va merge asta daca vrei sa te joci jocuri..pe laptop iti dau un sfat bun nu lua laptopu astawinking o sa iti para rautongue

Răspuns utilizator avertizat