| darrio2007 a întrebat:

Am un laptop cu Windows 8.1. Ieri am vrut sa descarc si sa salvez niste poze de pe un aparat foto.Nu-mi mai arată acea instiintare despre ce anume vreau sa fac cu fisierele.Sa le vizualizez sau sa le import pe laptop.Inainte imi arăta. Nu le pot salva pe laptop. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| PsihologulDeServiciu a răspuns:

Salutare,
Intrii in start si scrii autoplay si chiar in partea de sus ai o casuta care trebuie sa o bifezi daca nici asa nu merge intri iarasi in autoplay si in partea de jos dai reset all defaults! Doamne Ajuta!

| darrio2007 explică (pentru PsihologulDeServiciu):

A functionat.Multumesc,o zi buna.

1 răspuns: