| Jony123 a întrebat:

Am un laptop DELL cu placa video nVIDIA si nu stiu ce model e cas a gasesc drivarele pentru ea, pe situl oficial DELL am gasit la video un dirvar Intel dar nu nVIDIA. Funda pentru drivar, am windows 7 si nu a gasit drivarul placii video nici dupa 2 zile!

Răspuns Câştigător
| nelu13 a răspuns:

Descarca aida (cauta pe google)este un program free care iti arata componentele din calc, model etc. si vezi ce model de placa ai.

1 răspuns:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

La windows 7 si windows Vista driveri sa instaleaza singuri. dar daca vrei sa iti bagi XP ar fi trebuit sa iti dea si un CD care continea driveri. daca nu il ai dude la garantie chiar daca ti-a expirat.
deci cum spunea la Windows 7 nu iti trebuie driveri :p Fonda