| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop fujitsu siemens, si are instalat windows vista pe el.Problema e ca nu merge microfonul lui incorporat.Pe yahoo nu ma aude nimeni cand vb, pe skype ma aude dar foarte incet. Daca imi puteti fi de ajutor!

2 răspunsuri:
| adriancl a răspuns:

Daca ai windows vista si driverul audio la instalat o data cu windowsul ceea ce se intampla la unele vista...iti recomand sa dezinstalezi driveru care la bagat windowsul si sa il instalezi pe al tau.asa am patit si eu si m-am chinuit mult si bine pana am cedat.pana mia sp cinevahappy

Răspuns utilizator avertizat