| Geo33xx a întrebat:

Am un laptop HD 630 si cand conectez cablu de la net,pe care-l bag in PC, nu merge se aprinde tot.la laptop alb, nu e Wifi,sau altceva,e doar modem, pe cablu
CUm pot sa-l fac, CRED CA E DE LA MAC
un ttutorial cevaa?

1 răspuns:
| DreamWhite3000 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie! E de la mac.I-ati si tu un windows..Iti recomand Acer aspire E15 cu un procesor Intel core i7, placa video amd, 2. 40ghz, 4 gb ram! Costa ceva dar merita..Si trebuie sa aiba windows 8. Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin