| Damian4606 a întrebat:

Am un laptop Hp compaq V5000 am instalat de curand windows-ul(original) si am niste probleme.Nu pot sa instalez drivere audio/video primesc eroare de hardware sau de sistem. Daca il formatez are sanse sa mearga sau e de la hard? Se poate rezolva?

2 răspunsuri:
| Dezinteres a răspuns:

Ce eroare primesti? Un screenshot la eroare sau copiaz-o.

| Damian4606 explică (pentru Dezinteres):

Gata am rezolvat cu driverul video cu dar la audio nu ii dau de cap... am luat Realtek Audio si l-am instalat apoi am dat restart si a aparut k nu e instalat dupa, si imi dai eroare code 10. daca poti sa ma ajuti