| marinia a întrebat:

Am un laptop HP la care am pierdut cablul de conectare si incarcare de la priza. Faza e ca laptopul nu mai mergea decat cu incarcatorul in el, dar era functional. Cum nu stiu ce specificatii avea acel incarcator cum pot afla sau gasi unul compatibil? As vrea sa il donez unei asociatii si as vrea sa il dau functional.

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Da model de laptop si pe baza lui se poate afla model exact de incarcator.

Sau poti cumpara un incarcator universal de laptop - atentie la mufe, sa aiba ce ai tu nevoie - cel mai bine pe incercate intr-un magazin daca poti.

https://www.emag.ro/....../DS8G7LBBM