| Domnulmedicmedicinal a întrebat:

Am un laptop Lenovo g510 cu i3.....cand il deschid nu merge destopul si la fel jumatate de iconite sunt peste limita din dreapta.Am avut un monitor conectatsi a fost pe modul expand. Acum laptopul xcand il deschid se blocheaza si da stop working problema este ca dupa ce pun parola nu pot face nimic.Este totul blocat

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Reinstall la windows

| itwentbad a răspuns:

Ai incercat safe mode? Daca nu, atunci apasa F8 inainte de bootare si alege safe mode... daca nu reusesti asa... reinstaleaza windowsul. GL big grin

| Domnulmedicmedicinal explică:

Safemode merge dar accum am o alta problema....cand il deschid zece nuah ce Eroare ca nu poate sa primeasca boot si nu il mai pot nci deschide