| alexandra24 a întrebat:

Am un laptop pakard bell i 3 care mi s-a blocat, l-am inchis si cand l-am aprins a ramas pe ecran sigla de la windos blocata si dupa un timp apare ecranul negru fara nimic pe el, el pare ca functioneaza dar nu afiseaza nimic, ajutati-ma cu un sfat...va rog

3 răspunsuri:
| hoLigan a răspuns:

Hmm pai reinstaleaza windowsul
si daca nu vrei sa pierzi nimic de pe hard discul tau doar partitia in care este windowsul stergehappy bafta

| andreyanul a răspuns:

Pornestel si oprestel pana merge dar totusi ti-as sugera sa-ti cumperi altul caci asta s-ar putea sa-ti mai faca probleme.

| alexandra24 explică:

Deci laptopul are doar trei luni si am avut windos 7 original pe el si acum am incercat sa fac windos recovery,sa reinstalez dar tot nu merge, credeti ca ar putea fi de vina rami sau placa de baza, dupa ce apare negru peste un timp apare date sisteme \\?\volume si niste numere si zice ca trebuie sa incarce niste date 768 dar la 767 se blocheaza, am garantie la el dar nu l-am cumparat din Romania si mai dureaza un pic pana il duc de aia ma gandeam sa cer un sfat poate reuseam sa-l pornesc, as incerca alt windos dar pierd garantia
.va multumesc pentru raspunsuri