| Keon a întrebat:

Am un laptop Samsung si nu stiu daca este bun sau nu, si as vrea niste pareri:
Model:RV410/RV510/S3510/E3510
Processor:Celeron(R) dual- core CPU T3500 @ 2.1 GHz
Installed Memory(RAM) : 3, 00 GB
Sistem type : 32-bit operating system

Vreau cat mai multe pareri! Va rog!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "bun". Daca te gandesti ca 40-50 % din populatie n-are un PC, este bun. Daca te gandesti ca un laptop de top are un procesor i7 si macar 8 Gb de RAM, al tau este pe undeva pe la jumatatea de jos a topului. Si eu am un core 2 duo si ma multumesc cu el. Asta-i viata!

| Keon explică:

Dar cum de imi merge euro truck simuator 2, gta san andreas? Se vede chiar f.clar!

| Keon explică:

Cum de imi merg jocuri precum euro truck simulator 2, gta san andreas, fifa 14!?

| rary112199 a răspuns:

Salut laptopul tau este cam slabut mai ales daca ai instalat windows 7 pe el iti ocupa aproapw tot ramul si procesorul macar de avea 3ghz. Sper ca ti am fost de folos

| Cartita200316 a răspuns:

Buna! Laptopul este bun. Depinde pentru ce vrei sa il folosesti happy