| MasterBoom32 a întrebat:

Am un laptop X52J si nu stiu ce are de tot mi se blocheaza la jocuri cu toate ca ceriuntile pentru acele jocuri sunt mai mici decat am eu... in plus ultimul sunet pe care se aude inainte de a se bloca il repeta pana se deblocheaza, ciudat... va rog ajutati-ma
Informatii: Intel(R) Core(TM) i3 CPU m350 @ 2.27 GHz
2, 00GB
32-bit Operaying System
Placa video integrata ATI Mobility Radeon HD 5470 512 MB SRS premium sound.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Verifica temperaturile, reinstaleaza driverele video! La fel de bine pot si jocurile sa aiba probleme!

| MasterBoom32 explică (pentru K0sti):

Temperatura e mereu buna... nu se incalzeste aproape deloc, iar driverele sunt luate de pe site-ul de la Asus... Si jocurile nu cred ca au probleme pentru ca eu joc mai mult LeagueOfLegends :/

| K0sti a răspuns (pentru MasterBoom32):

Uite ca au! Tocmai pe LeagueOfLegends avea baiatul unui amic aceeasi problema! Dar nu pe laptop, pe desktop! Vezi ca 2 GB RAM e cam putin!