| pallalexander a întrebat:

Am un lcd myria si in partea stanga mea aparut o dunga neagra groasa si in orizontala niste dungi albe ce ca l-am resetat de cateva ori l-am aprins si stins de cateva ori i-am loat curentul si am pus cablul la el i-am dat auto ajust ce sa ii mai fac?

5 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

S-ar putea sa se fi defectat niste pixeli, e in garantie?

| BRG a răspuns:

Trebuie reparat probabil are o piesă arsă, s-au niște condensatori umflați, baftă. De cît timp îl ai? Și decît timp are problema asta?

| pallalexander explică:

Nu mai e in garantie

| pallalexander explică:

Are acest sindrom de iere cand m-am uitat la un film (Planet 51)

| pallalexander explică:

L-am rezolvat