| alecs94 a întrebat:

Am un magazin si vreau sa scriu toate produsele pe calculator (intr-un program)si cand vand sa caut pe calculator si sa imi genereze pretul automat.

Necesita baza de date? si ce progrm folosesc sau trebuie facuta de un specialist.VA ROG SA MA AJUTATI Dau FUnda

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Daca le scrii intr-un fisier exel si treci si pretul ai rezolvato. Dupa care deschizi fisierul si tastezi ctrl+F, iti apare o fereastra si acolo scrii ce cauti, el te va duce la ce ai scris tu acolo.Succes!

1 răspuns:
| Webber a răspuns:

Poti incerca sa iti faci singur o baza de date in Microsoft Access

Daca nu reusesti, atunci apelezi la un specialist care iti poate crea un program specializat pe activitatile pe care tu le doresti.