| Walker a întrebat:

Am un material in format pdf. l-am pus pe un cd si urmeaza sa merg la xeroxurile astea de pe "drumuri". reusesc sa vin cu ele printate? sau trebuie altfel.in word? care cunoasteti va rog sa imi raspundeti si mie.decat sa scriu de mana.
Multumesc(fundoi)

Răspuns Câştigător
| quintron a răspuns:

Se scaneaza in ce mod vrei tu! este pdf iese pdf!

2 răspunsuri:
| mishybmx a răspuns:

Daca mergi la xerox iti garantez ca no sa rezolvi numa decat sa xeroxezi cd'ul laughing daca mergi undeva unde au imprimanta atunci da poti sa mergi sigur si cu. pdf'u tongue

| Walker explică:

Multumesc