| ThePlayer a întrebat:

Am un microfon condensator behringer c1 cu phantom power supply si cablurile de input si output, iar cand il conectez la calculator si merg pe audacity sa inregistrez, sunetul se aude foarte slab. Pe laptop nici nu inregistreaza nimic. Ma gandesc ca are vreo legatura cu vreo setare de la calculator pe care n-am facut-o ca sa mearga bine. Ce imi recomandati sa fac? Multumesc de ajutor!

Răspuns Câştigător
| fabyy1998 a răspuns:

Iti trebuie un mixer cu usb sau o interfata audio care are phantom power (+/-48v) de asta nici nu iti merge legat la pc