| uNKN0Wn a întrebat:

Am un monitor de pc si nu am ce face cu el, cam cu cat il pot vinde?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Raspunsul la o intrebare de acest gen, fara informatii suplimentare este... uNKN0Wn

4 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Depinde de monitor, daca este CRT de ala cu tob poti cere 80 lei, dar daca este cu plasma sau LCD poti cere 150 lei happy

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Depide de care este. Depinde si vechimea. Daca este LCD si este intr-o stare buna il poti vinde cam la... sa zic 250-350 lei. Daca este CRT (cu tub) nu cred ca iei mai mult de 150 lei.

| SecretColors a răspuns:

Depinde cum se numeste pc si acum depinde in ce stare se afla si ce performanta are iar monitorul depinde ce rezolutie are si in ce stare e daca functioneaza ok sau mai bruiaza asa din minte nu si-ar da seama nimeniwinking

| epurel a răspuns:

Depinde de : vechime, model, defecţiuni (pixeli morţi, butoane defecte ş.a.). Nu putem zice un preţ doar după ce ai spus asta.