| georgedb a întrebat:

Am un Motorola VE538 si nu inteleg de ce am memoria la telefon full si nu merge sters nimic din el deoarece sunt ale telefonului.
Intrebarea mea este cum dau resetare ca in fabrica pentru ca, cand intru la >>>MeniuSetariTelefonReset Principal sau Golire Master imi cere cod principal...cum il pot afla?

PS: La memorie telefon imi apare 0 octeti liberi si nu merge sa ascult muzica nici de pe card, nu pot face poze, nu pot juca nnk.

Multumesc posibililor ajutatori!

1 răspuns:
| stef07 a răspuns:

Incearca codul 4 de 0 daca nu merge trebuie schimbat softul telefonului!