| berlin a întrebat:

Am un mp3 si nu pot sa sterg melodiile de pe el arata chestia asta the disk is write-protected remove the write protection or use another disk

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Cititorul de card are un buton lateral care oferă protecție, trebuie dat în poziția unlock

3 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Probabil ai un virus care nu te lasa sa stergi nimic, incearca sa ii dai o Scanare si dupa aia incearca iar! daca nu formateazal si pune din nou melodiile

| berlin explică (pentru pink425):

Am incercat sa-l formatez si nici asa nu merge

| AlecsLexx a răspuns:

Dai click dreapta pe Removable Disck-ul care il reprezinta, Proprieties, si elimini protectia de scriere pe disc. Apoi vei putea. happy