| equalizer a întrebat:

Am un mp4 player freeman holiday 4 gb si am pierdut cd u care cotinea convertorul pentru fisierele video.Cine ma poate ajuta cu un driver, l am cautat peste tot dar m am gandit ca tot la un detinator il gasesc

3 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Pai normal un mp4 trebuie sa se conecteze la pc si fara cd cu driver si ca sa transformi filmele in mp4 ia-ti format factory poti face orice film poza sau melodie cu el

| equalizer explică:

Am incercat alte programe de convertit si nu merge nici unul inclusiv format factory

| neo0000 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? tfmb2khxde3