| anaconda619 a întrebat:

Am un navigator becker si are loc de card la ce ar putea folosi cardul la el funda celui mai bun raspuns, cat mai repede

plzz!

Răspuns Câştigător
| ZμZμ a răspuns:

La aproape toate navigatoarele au loc de card. Poti sa pui cardul de memorie pentru a te uita la imagini, viziona filme si a asculta muzica.Ai incredere in mine ca asa este! NU UITA DE Funda!

1 răspuns:
| PureEvil a răspuns:

Pentru a incarca si alte harti si daca are optiunea de player video/audio pentru a pune fisiere de acest tip pe el.