| gelutzu78 a întrebat:

Inurma cu ceva timp mi-am scapat laptopul jos din pat de la aproximativ jumate metru side atunci cand pornesc laptopul de fiecare data imi apar niste dungi pe display cand dau sa misc de ecran isi revine la forma initiala si pot sa il folosescfara probleme astia de la servis imi cer 100 de lei 50 de lei as da dar 1 milion pentru o problema care nu este asa grava stie cineva de la cear pute fi

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Pai daca nu te duci la ei nu ai cum sa il faci happy.

| edy2810 a răspuns:

Schimba pasta de la procesor si chipsetul video si va fi ok asa am patit si eu si asta am facut cu respect