| Sorinz a întrebat:

Am un nokia 2630, imediat dupa ce il aprind se stinge, maxim 5-6 sec sta aprins, care ar putea fi problema? Poate fi softu stricat? Astept raspunsuri

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Înceacă să-l aprinzi când e conectat la încărcător... Dacă stă aprins, e bateria gata, (mă refer aşa de gata că degeaba se încarcă, ea nu mai menţine curentul) dacă nu stă, atunci e softul... La un magazin de telefoane e până în 30-50 de lei resoftatul.