| anonim_4396 a întrebat:

Am un nokia 5310 XpressMusic si am o mica problema cu el, si anume: geamul din fata (cel de deasupra ecranului) l-am spart. cum? pai l-am desfacut si n-am stiut ca e lipit, pana mea, acum rugamintea mea ar fi: CEI CARE AU UN GEAM PENTRU NOKIA 5310, IN PLUS, SAU IL AU DE LA ALT NOKIA 5310 SI NU-L MAI FOLOSESC, SA VOR SA-L VANDA SA IA LEGATURA CU MINE LA ID Y! M: CIPRIAN_GAFITA. Multumesc mult! Te rog mult da mai departe!

1 răspuns:
| andreyusnice a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci intr-un service special de Nokia. Daca esti din Bucuresti este unul im Auchan.