| xt9000 a întrebat:

Am un nokia 5800 si urmatoarea problema.cateodata telefonul meu se incalzeste, adica bateria si mi se consuma toate bateria.in ultimul timp face tot asa si mai des. l-am resetat ca sa nu consume pe prosti dar nu functioneaza.stiti care e problema si ce ar trebui sa fac

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Tii 3g, wifi, bluetooth active? astea mananca baterie. daca esti intr-o zona cu probleme de semnal, si asta mananca bateria.

1 răspuns:
| xt9000 explică:

Nu nu sunt. locuiesc in tg mures si n-am wifi acasa si blootutu e tot timpu inchis