| DenisIonut01 a întrebat:

Am un nokia 6500 classic si nu stiu ce are, am vrut sa i dau update software prin programul nokia si a afisat test mode cand i dadusem update iar cand incepuse sa porneasca test mode si zice la pc ca am deconectat telefonul dar el tot conectat era si tot test mode scria si dupa ce l-am scos sa il aprind nu se mai aprinde zice ca galeria trebuie formatata iar cand il bag la pc arata ca incarca il bag stins normal si imi afisaza ca si cand il bagi si arata ce ai in galerie am dat formatare si tot degeaba. cum sa fac sa functioneze?

1 răspuns:
| CristianCristian322 a răspuns:

Frate.mergi la un servis de telefoane urgent si zii la aia sa se uite daca softul e codat s-au blocat de ceva...sar putea ca in 2-3 zile sa ti se stice telefonul de tot!