| AiciTrebuiaSaFieUnNume a întrebat:

Am un Nokia Asha 302... Si am o problema... De ce nu imi merge youtube-ul? Adica cand incerc sa vad ceva pe youtube imi apare : Operation failed sad Dau funda cine imi explica de ce si cum pot sa remediez asta big grin

3 răspunsuri:
| MishalufLv a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, daca ai setarile acceseaza m.youtube.com si selecteaza un clip, daca tot nu functioneaza atunci nu stiu ce are sad

| AiciTrebuiaSaFieUnNume explică (pentru MishalufLv):

Am gasit... merge doar daca bagi acolo : www.youtube.com... si scrii o melodie.si intri pana acolo unde se incarca. apoi dai sus stanga ..si apare acolo setari -download - setari streming.sau ceva si bagi. pe ce retea esti tu.Si merge si daca ai prin wi-fi. doar asa merge :)

| gabrielflorin01 a răspuns:

Sunr necesare nişte setări. Uite cum faci să meargă happy : Menu>Settings>Configurations>Personal Settings>Add>Streaming>Back>Options>Activate. sper ca ti*am fost de ajutor big grin