| Claudia_Maria_1996 a întrebat:

Am un Nokia n73 si nu face poze cu camera cea de 3 mega, cand intru in meniu la foto-video si vreau sa fac poze imi face cu camera secundara. ce sa fac? prima data a mers apoi a inceput cu camera secundara. Astept raspuns. :* Funditaa love struck

Răspuns Câştigător
| Arh123 a răspuns:

Salut am avut si eu cateva n73
In primul rand dai un format( inchidel si tine apast pe butonu verde steluta si 3 in timp ce il aprinzi ) sau daca nu merge nici asa inseamna ca e de la clapeta aia de la spate pe care o dai os schimba capacu

Funda!?

| Claudia_Maria_1996 explică (pentru Arh123):

Era de la capac.Mersi pentru ajutor:*