| Alice3939 a întrebat:

Am un Note 3 si l-am scapat in apa. Merge, nu are probleme mari doar ca difuzorul mare nu se mai aude bine. Adica nivelul volumui e la fel doar ca se aude cu puricii. Am incercat sa il pun pe calorifer si asa.dar nu are niciun fel de efect. Alte idei? Nu as prea vrea sa il bag in service ca imi e ca iar imi sterg aia tot din el.

Răspuns Câştigător
| RaduDavid a răspuns:

Lasa-l pana maine poate se mai usca difuzorul... daca nu merge nici asa trebuie curatat difuzorul. Daca il duci intr-un service il face fara sa fie resetat.
La fel am patit si eu cu un Orange Hiro si a 2 zi a functionat difuzorul.

1 răspuns:
| Ciprian96CPY a răspuns:

Sa stearga ce? Nu e problema de soft.