| leuzzz a întrebat:

Am un pc si nu se mai aprinde monitorul.ieri mi-am bagat nasul in el si l.am scos procesorul vreo 5 min.L-am bagat si surpriza s-a aprin monitorul dar scria ceva gen k8 nu mai siu ce... update new hardwaresi dupa aia nu a mai mers.Azi am vrut sa.l pornesc dar nu mai mergea mufa hardului si a dvd.rom-ului (mufa de aia lata)daca era bagata in cele 2 componente nu porean respectivele dar daca o scot mergea dar nu arata pe monitor.

2 răspunsuri:
| chioscuta a răspuns:

Ai probleme cu un driver, cred ca e de la audio, si cu sursa daca zici ca nu duce dvd rom-ul si hdd in acelasi timp

| leuzzz explică:

Daca scot mufa de pe placa le duce