| Dzsudzsak a întrebat:

Am un procesor Intel Dual Core 2.00 ghz si as vrea sa mi-l schimb cu unu de 4 nuclee minim. Va rog sa im dati cat mai multe sfaturi si sa-mi spuneti daca este bine pentru PC-ul meu sa schimb procesorul.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai crezi ca i se apleca! Problema e daca accepta placa de baza!

| Jipa95 a răspuns:

Normal ca pentru orice calculator un procesor quad-core ar fi bine venit, dar nu toate placile de baza suporta procesoare quad-core. Spune-mi ce placa de baza ai, sa vedem daca suporta happy Zi buna.