| fuckThisLife a întrebat:

Am un program de matematica care este video... dar nu stiu cu ce sa-l deschidsad. help me! type of filebig grinIVX FILE dar nu stiu cu ce merge...

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Instaleaza BSPlayer (ultima versiune gaseste singura codecurile necesare) si codecurile K-Lite codec pack

| RainbowNeos a răspuns:

Le-ai incercat pe cele obisnuite(bsplayer goom vlc)? daca nu, poate te ajuta DivX player; pentru mai multe informatii cauti pe site ul divx happySper ca te-am ajutatwinking