| daniDeeDee a întrebat:

Am si eu o problema...am descarcat Dexter sezonul 5 si la type scrie "Matroska Video", nu merge sa-l deschid cu KMPlayer nici cu Winamp... cu ce il deschid? please help!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu la type te uiti! Uita-te la format... ce format sunt fisierele (eu stiu ca sunt MKV)! si incearca cu VLC el deschide toate formatele! http://vlc-media-player.en.softonic.com/
Mai ai si BSplayer pentru fisiere in format MKV

| daniDeeDee explică:

Toti meritati cate o funda.nu pot sa ma hotarasc! multumesc mult pentru ajutor!

| Victor_4819 a răspuns:

BS player sau GOM player. Trebuie neaparat sa le deschida. Funda?

| BeBBeN1SR a răspuns:

Matroska Video adica,. mkv se deschide cu bsplayer, vlc. In caz de ceva, bsplayerul te va trimite pe pagina oficiala pentru download de codec-uri, daca nu ma insel. Dar ar trebui sa ti l redea fara dileme. La mine merge

| Kanyee a răspuns:

Incearca GOM Player.