| ownnned1 a întrebat:

Am un program, si vreau sa il deschide cu un alt program, doar ca... nu am optiunea open with cand dau click dreapta pe el. Ce pot face?

Poza : http://imageshack.us/photo/my-images/695/problemadbx.png /

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Ala e program la tine? e un fisier.bat,mai exact e un starter la metin, un fisier scris in notepad.exe si salvat ca si start.bat,nu poti sa-l deschizi cu alt program decat daca-i schimbi extensia.

| ownnned1 explică (pentru Anonymus314):

Exact asta intreb, cum ii pot schimba extensia? Nu trebuie sa imi apara acel notemap ci metin2 ( este starteru` la un hack, nu conteaza asta )...

7 răspunsuri:
| Mickulash a răspuns:

Daca am vazut bine se va deschide doar cmd pentru ca acesta este formatul si de aceea nu ai optiunea "open with"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact, din moment ce e CMD{sau.EXE,.MSI etc.} nu ai cum sa il deschizi cu altceva

| ownnned1 explică:

Da speed, stiu, dar asta vreau sa intreb... cum modific extensia?

| Anonymus314 a răspuns (pentru ownnned1):

Salvezi ca.exe?

| ownnned1 explică (pentru Anonymus314):

Da. Trebuie sa imi deschida metinul nu notepadul.

| Anonymus314 a răspuns (pentru ownnned1):

N-ai alta varianta, ori cu.bat ori deloc.