| diana_5715 a întrebat:

Buna TPU...

Acum bagai cablu de date din tell in pc sa`mi bag niste poze si nu merge nu`mi apare nimic de ce oarecrying X-(x-(

Fundaa. Teluu meu este Samsung C3050 si nu merge cablu nu stiu ce are funda,

Răspuns Câştigător
| AlleXx5785 a răspuns:

Buna Diana. Am avut aceeasi problema pana cand am instalat Samsung pc studio 3. Cu acest program pot descarca imagini sau orice altceva de pe telefon pe pc sau invers. Este simplu de folosit: intri in program, dai 'phone explorer' si de acolo te descurci. Mentionez ca nu citeste cardul, deci trebuie sa transferi fisierele de pe card in telefon. Bafta multa! fundita?