| abcsdhsua a întrebat:

Am un samsung galaxy gio si cand bag cablul in telefon si il conectez la calculator nu mil recunoaste...am auzit de un program samsung kies care merge prin wi-fi, dar eu nu am wi-fi la calc... ce sa fac ca sa-mi recunoasca telefonul?

1 răspuns:
| Ovi99 a răspuns:

Kies-ul Il intalezi, nu ti-a dat 2 CD-uri micute la telefon? eu am Galaxy 5 Si am avut aceeasi problema, am rezolvat-o cu acele 2 CD-uri, si nu iti apare ceva pe ecran? la Telefon? dai acolo si iti v-a aparea Cardul De memorie(Daca ai)