| PTROApetition a întrebat:

Am un Samsung Galaxy i1900 si vreau sa-mi instalez aplicatia "voice dialler". De unde o pot descarca? Mentionez ca pot naviga direct de pe telefonul mobil pe internet, deoarece am wireless acasa.

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Iti spun ca ai putea gasi mult mai repede aplicatia pe pc decat pe tel si dupa sa o tranferi in tel.search pe google si o gasesti sigur scrii si modelul telefonului ca sa nu iti dea vreo aplicatie dinaia de Nokia cu symbian ca s-ar putea sa nu mearga la tine
fundawinking sa nu uiti de ea pls